Liporadiologia

Liporadiologia to gwarancja pięknie wymodelowanej sylwetki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii modeluje i ujędrnia sylwetkę, pomaga pozbyć się cellulitu i miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, pomaga też poprawić owal twarzy, jeśli jest to konieczne. A wszystko to dzięki falom radiowym, mechanicznemu masażowi rolkami, vacum oraz podczerwieni - IR.

Fala radiowa, bipolarna, wytwarza ciepło, które ma pozytywny wpływ na adipocyty i inne komórki warstw skóry co powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych, redukcję tkanki tłuszczowej, a także pobudzana jest synteza nowych włókien kolagenu co zapewnia nam efekt ujędrnienia.

Podczerwień i fala radiowa zapewniają głęboką penetrację i skuteczne rozbijanie złogów cellulitowych oraz pobudzanie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.

Mechaniczny masaż próżniowy profilowanymi rolkami przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pobudza krążenie krwi i limfy. Obejmuje głębsze warstwy skóry, zmniejsza obrzęki oraz wspomaga usuwanie toksyn.

Urządzenie posiada aż 4 różne głowice, które dopasowuje się w zależności do partii ciała. Te mniejsze stosuje się na bardzo delikatne partie naszego ciała, jakimi są: twarz, szyja i dekolt. Jest to idealny sposób na modelowanie owalu twarzy, niwelowanie opadających powiek, a także wygładzenie zmarszczek. Zabiegi liporadiologii polecane są szczególnie dla osób po 25. roku życia - najlepiej w serii minimum 4-10 zabiegów, choć pierwsze efekty widoczne są już po jednej wizycie.

EFEKTY:

  • Szybkie zwalczanie zmian cellulitowych,
  • silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki,
  • intensywne wyszczuplanie, 
  • zwiększenie napięcia powłok brzusznych, 
  • pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego, 
  • silne modelowanie owalu twarzy, 
  • wygładzenie skóry.