Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie  to znakomity zabieg laserowy polegający na odmładzaniu przy pomocy światła. Silne światło o odpowiedniej długości fali (technologia IPL+RF) pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych. Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania czasu, słońca i/lub chorób skóry. Po kuracji następuje zmiana jakości skóry. Zabieg ten polecany jest jako całkowicie bezpieczny zabieg  ujędrniający skórę, likwidujący przebarwiania i obkurczający naczynka krwionośne. Polecany przy likwidacji worków i cieni pod oczami,  jest kuracją uniwersalną gdyż za jednym zamachem usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.

Zaletą zabiegu jest to, że jest mała inwazyjność, a przede wszystkim jest ekspresowy, już na drugi dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności.Szczególnie polecamy zabiegi na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie.

Rezultaty fotoodmładzania:

  • redukcja bruzd i zmarszczek mimicznych, 
  • podkreślenie owalu twarzy, 
  • ujednolicenie kolorytu skóry, 
  • dodanie blasku i poprawa napięcie skóry,
  • nadanie młodego i zdrowego wyglądu.

IPL charakteryzują się najwyższą skutecznością i bezpieczeństwem wykonywania zabiegów, a ich funkcjonowanie oparte jest na formule tzw. kwadratowego impulsu.. Jest to technologia wykazująca się najwyższym bezpieczeństwem i skutecznością zabiegową dowiedzionymi w trakcie badań klinicznych.Dzięki tej technologii możliwa jest najwyższa efektywność i bezpieczeństwo wykonywania zabiegów